Nyitott pozíciók cégünknél:

Raktáros munkakör

Fő feladatok:

  • - beérkező rendelések összekészítése, regisztrálása és kiadása
  • - cikktörzs készletinformációval kapcsolatos naprakészen tartása
  • - raktár kezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • - bevételezés, raktározás, árukiadás, fel- és lerakodás
  • - a raktáron lévő anyagok, eszközök állagának megóvása, raktári rend fenntartása

Elvárásaink:

  • - megbízhatóság, erkölcsi feddhetetlenség
  • - szakszerű és pontos munkavégzés
  • - alapfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

  • - logisztikai szakmai tapasztalat
  • - érvényes targonca vezetői engedély
  • - kerékpárok műszaki ismerete
  • - MS Office alapszintű felhasználói ismerete (Word, Excel)
  • - rugalmas, lelkiismeretes személyiség

Amit kínálunk:

  • - stabil, biztos céges háttér
  • - hosszú távú munkalehetőség
  • - béren kívüli juttatási csomag
  • - határozatlan idejű nappali műszakos munkarend (8 óra)
  • - szabad hétvégék

Munkavégzés helye: Budapest, Csepel

Jelentkezni a karrier@paul-lange.hu email címre küldött önéletrajzzal lehetséges.